Mocha
Artikelnummer: 410.20727 OverzichtGlide No. 40
Kleur Bruin.
Trilobal polyester.
Klos van 1.100 yards – 1.006 meter.
Ontdek de professionele kwaliteit van Glide 40 garen, het favoriete garen van quilters en langarm-quilters over de hele wereld. Dit hoogwaardige polyester garen staat bekend om zijn gladde, glanzende afwerking en uitstekende steekconsistentie.
Glide 40 loopt soepel door elke naaimachine en voorkomt draadbreuk of pluizen waardoor het ideaal is voor quilten en borduren. De subtiele glans geeft elke steek een prachtig professioneel effect. Perfect voor moderne quilts, decoratieve steken en machinaal quilten.
Met Glide 40 werk je als een professional en geef je elke creatie een luxe uitstraling. Verkrijgbaar in vele kleuren.
Glans
Glide 40wt is een trilobal polyester garen met een prachtige glans. Het garen is kleurecht en lijkt als het ware met de stof samen te smelten.
Continue spanning
Fil-Tec Glide met Advanced Tilobal Technologie houdt de spanning op iedere klos en spoel constant, wat resulteert in een fraai, gelijkmatig stiksel. Bovendien treden er bijna geen draadbreuken en daarmee ook minder machineproblemen op.
Pluisvrij
Glide loopt vrijwel pluisvrij door de naald en spanners van de machine.